Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Димитровська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04364561) був реорганізований і увійшов до складу Устинівської громади

Інформаційний листок для користувачів та гостей бібліотеки

Вас вітає Димитровська сільська бібліотека.

Бібліотека - це не тільки книга. Це перш за все колосальний концентрат спресованого часу, як би сполучення тисячоліть людської думки... (Шагінян М

На даний час—  в бібліотеці працює  бібліотекар Постригань Ірина Миколаївна.

—  Бібліотека обслуговує 750 читачів з них 150 дітей,100 юнацтво.

—  Книжковий фонд бібліотеки складає майже 15000 примірників книг.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ТА КОРИСТУАЧІВ БІБЛІОТЕКИ, АБО 7 ПРИЧИН ЧОМУ ВИ ПОВИННІ ЗАВІТАТИ ДО БІБЛІОТЕКИ.

– ВИ ХОЧЕТЕ ЦІКАВО І ЗМІСТОВНО ПРОВОДИТИ СВІЙ ЧАС ?

ТОДІ ЗАВІТАЙТЕ ДО БІБЛІОТЕКИ .

– ВАМ БРАКУЄ КОШТІВ НА ПЕРЕДПЛАТУ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ , А ЧИТАННЯ ГАЗЕТ ТА ЖУРНАЛІВ ПРИНОСИТЬ ВАМ ЗАДОВОЛЕННЯ?

ТОДІ ЗАВІТАЙТЕ ДО БІБЛІОТЕКИ.

– ВАШИМ УЛЮБЛЕНИМ ЗАНЯТТЯМ Є :ВИРОЩУВАННЯ КВІТІВ, ВИШИВКА ЧИ ВЯЗАННЯ КРЮЧКОМ, ПОДОБАЄТЬСЯ ЗАЙМАТИСЯ КУЛІНАРІЄЮ , АЛЕ НЕДОСТАТНЬО ДЛЯ ЦЬОГО ІНФОРМАЦІЇ?

ТОДІ ЗАВІТАЙТЕ ДО БІБЛІОТЕКИ І ВИ ОБОВЯЗКОВО ТУТ ЗНАЙДЕТЕ БАГАТО КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ СЕБЕ ІЗ СТОРІНОК ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ ТА СПІЛКУЮЧИСЬ З ІНШИМИ.

– ВИ ВЖЕ ДОВГИЙ ЧАС ПРОЖИВАЄТЕ НА ТЕРЕТОРІЇ СЕЛА І НЕ ЗНАЄТЕ ЙОГО ІСТОРІЇ, А МОЖЛИВО ВИ ТУТ НАРОДИЛИСЯ І ХОЧЕТЕ БІЛЬШЕ ЗНАТИ ІСТОРІЮ СВОГО КРАЮ?

ТОДІ ЗАВІТАЙТЕ ДО БІБЛІОТЕКИ ДЕ ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕДСТАВЛЕНА ЗМІСТОВНА КРАЄЗНАВЧА ВИСТАВКА , КРАЄЗНАВЧІ ПАПКИ – ДОСЬЕ.

Саме  в бібліотеці Ви зможете:

• розкрити можливості в пізнанні себе та оточуючого світу;
  • включити книгу у контекст реального життя;
  • розвинути естетичний смак;
  • осягнути велич людського знання;
  • помріяти, і просто відпочити від щоденних турбот;
  • дізнатись про різноманітну інформацію, новини Інтернет.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування