Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Димитровська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04364561) був реорганізований і увійшов до складу Устинівської громади

Прозорість та інформаційна відкритість

Прозорість та інформаційна відкритість.

В  ДНЗ функціонує 1 змішана (різновікова) група.

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється завідувачем протягом календарного року на підставі:

заяви батьків, або осіб, які їх замінюють;

медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад;

медичної довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

свідоцтва про народження дитини;

Територія обслуговування:

с.Мар’янівка, Устинівського р-ну, Кіровоградської обл..

Структура та органи  управління закладу освіти

Дошкільний навчальний заклад  “Дзвіночок” Димитровської сільської ради створений згідно з рішенням сесії Димитровської сільської ради від

У дошкільному навчальному закладі  “Дзвіночок” Димитровської сільської ради (далі – ДНЗ) забезпечується догляд за дітьми, розвиток, виховання та навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Організаційно-правова форма – комунальний заклад.

Повна назва: Дошкільний навчальний заклад  “Дзвіночок” Димитровської сільської ради, Устинівського р-ну,Кіровоградської області.

Скорочена назва: ДНЗ  “Дзвіночок”.

Місцезнаходження ДНЗ “Дзвіночок”: 28610,с.Ма’янівка, вул..Шевченка, буд.12.

Засновником (власником) ДНЗ  “Дзвіночок” є Димитровська територіальна громада  в особі Димитровської сільської  ради. Власником здійснюється  фінансування ДНЗ , його матеріально-технічне забезпечення, надаються необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовуються будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, забезпечується харчуванням та медичним обслуговуванням дітей.

Статут

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування