Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Димитровська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04364561) був реорганізований і увійшов до складу Устинівської громади

Прозорість та інформаційна відкритість

Прозорість та інформаційна відкритість:

В ЗДО функціонує 1 різновікова група.

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється директором протягом календарного року на підставі:

• Заяви батьків або осіб які їх замінюють;
  • Медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад;
  • Медичної довідки від дільничного лікаря про епідеміологічне оточення дитини;
  • Свідоцтва про народження дитини.

Територія обслуговування:

с. Новоігорівка, Устинівського району, Кіровоградської області.

Структура та органи управління закладу  освіти

Заклад дошкільної освіти « Ластівка » ( далі ЗДО ) Димитровської сільської ради створений згідно рішенням сесії  Димитровської сільської ради. У ЗДО «Ластівка»  забезпечується догляд за дітьми, розвиток, виховання та навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Організаційно – правова  форма

Комунальний заклад.

Повна назва:
Заклад дошкільної освіти « Ластівка » .

Скорочена назва:

ЗДО « Ластівка »

Місцезнаходження:

с. Новоігорівка, вул. Шкільна 1б., 28610 – індекс.

Засновник:

Засновником ЗДО « Ластівка » є Димитровська територіальна громада в особі Димитровської сільської ради. Власником здійснюється фінансування ЗДО, підтримується матеріально – технічне забезпечення, надаються необхідні будівлі з необхідним обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовується будівництво і ремонт приміщень,  їх господарське обслуговування, забезпечується харчуванням та медичним обслуговуванням дітей.

Основні державні документи, які регламентують роботу дошкільного навчального закладу

Нормативно-правова база

1. Конституція України
  2. Конвенція про права дитини
  3. Закон України "Про охорону дитинства"
  4. Закон України "Про освіту"
  5. Положення про дошкільний навчальний заклад.
  6. Програмно-методичними матеріалами МОН України, молоді та спорту; Міністерства охорони здоров'я.
  7. Власним Статутом ДНЗ.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування